Sprzedaż i montaż OZE

Panele słoneczne z najlepszych materiałów.
Pompy ciepła - łatwe w użytkowaniu.
Ogrzewanie podłogowe i wylewki anhydrytowe.

panele słoneczne kielce

Odnawialne źródła energii - czym są?

W skrócie OZE - odnawialne źródła energii są ratunkiem dla środowiska i mają ogromny wpływ na walkę z globalnym ociepleniem, które stało się poważnym zagrożeniem dla naszej planety.

Czym dokładnie są odnawialne źródła energii? Są one zasobami, którymi obdarzyła nas natura, a największą ich zaletą jest fakt, że są niewyczerpalne. Z tego względu możemy przetwarzać uzyskaną z nich energię na potrzeby ogrzewania budynków lub zaopatrywanie ich w ciepłą wodę.

Na całym świecie dzięki odnawialnym źródłom energii możemy zaspokoić zapotrzebowanie na energię sięgając nawet 10%. Fotowoltaika oraz inne sposoby pozyskiwania OZE stają się coraz bardziej popularne, więc z wielką nadzieją twierdzimy, że ten procentowy wskaźnik z każdym rokiem będzie wzrastał.

Skąd pozyskujemy odnawialną energię?

Istnieje kilka niewyczerpalnych źródeł, z których możemy pozyskać energię:

  • słońce,
  • woda,
  • wiatr,
  • ciepło wnętrza Ziemi,
  • biomasa,

Jednym ze sposobów na wykorzystanie energii słonecznej, przetworzenie jej oraz eksploatację we wszystkich urządzeniach w budynku jest fotowoltaika. Polega ona na zamontowaniu specjalnego systemu - paneli słonecznych, dzięki którym promienie słoneczne padające na nie zostają przemienione na prąd.

Wykorzystanie wody jako odnawialnego źródła energii może odbywać się za pomocą pompy ciepła. Taka instalacja pobiera ciepło z gruntu i ociepla nim wodę. Pompy ciepła wykorzystują w tym samym celu także powietrze.

Wykorzystaj odnawialne źródła energii w Kielcach

Nasza firma proponuje wykorzystanie genialnej metody jakimi są odnawialne źródła energii Kielce. Nasi specjaliści są wykwalifikowani i doświadczeni, dlatego solidnie i rzetelnie zajmą się instalacją paneli słonecznych, pomp ciepła, ogrzewania podłogowego oraz wszystkimi pracami budowlanymi z tym wiązanymi. Na OZE każdego roku chętnie przyznawane są dofinansowania, jednak ich ilość jest ograniczona, więc warto wcześniej zorientować się w tym temacie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu - zadzwoń lub zgłoś się do oddziału w Kielcach.

odnawialne źródła energii z kielc

 

 

odnawialne źródła energii kielce

Odnawialne źródła energii w Kielcach

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii do produkcji prądu i ciepłej wody. Ochrona naszej planety i oszczędność to jedno, a perfekcyjny montaż i terminowe wykonanie to drugi powód, dla którego warto skorzystać z naszej oferty!

Sprzedaż hurtowa i detaliczna oraz montaż instalacji wykorzystujących OZE