Sprzedaż i montaż OZE

Panele słoneczne z najlepszych materiałów.
Pompy ciepła - łatwe w użytkowaniu.
Ogrzewanie podłogowe i wylewki anhydrytowe.

panele słoneczne kielce

Grad a fotowoltaika

Choć prawdopodobieństwo wystąpienia gradu w Polsce jest niskie, to niektóre województwa są bardzo na niego narażone. Należy do nich między innymi:

  • województwo świętokrzyskie
  • województwo śląskie
  • województwo małopolskie
  • województwo podkarpackieGrad a fotowoltaika
  • województwo pomorskie

Wiele osób z wyżej wymienionych regionów, zastanawia się nad fotowoltaiką, jednak nie jest zbyt do niej przekonany ze względu na straty jakie mogą ponieść w przypadku silnego gradu. Warto jednak wiedzieć, że produkcja paneli słonecznych opiera się również na dużej wytrzymałości paneli. Dlatego każdy model, podawany jest testom, w których zamiast gradu, wykorzystywane są metalowe kulki, które jak wiadomo, są o wiele cięższe niż kulki lodu.

Wytrzymałość paneli słonecznychInstalacje fotowoltaiczne

Jeżeli panele są doskonałej jakości, grad ich nie uszkodzi. Tylko takie modele znajdziesz w naszej ofercie. Fotowoltaika Kielce, posiada w swojej ofercie panele, które są odporne na negatywne działanie gradu. Nie wierzysz? Zapraszamy do naszej firmy w ramach sprawdzenia certyfikatów Europejskich świadczących o ogromnej wytrzymałości paneli na grad ale również na wiele innych skutków pogody. Odporność na grad koreluje też z obciążeniem śniegiem. Dlatego nie należy przejmować się ani burzą z gradem ani warstwą śniegu na panelach.

Ubezpieczenie paneli fotowoltaicznychFotowoltaika

Aby jeszcze bardziej namówić was do kupna instalacji, warto wziąć pod uwagę, że wiele firm, jak i również nasza oferuje ubezpieczenia na fotowoltaikę. W bardzo prosty sposób można włączyć instalacje w ubezpieczenie całego budynku. To najlepsze rozwiązanie dla osób, które obawiają się skutków warunków pogodowych.

 

Częste wyszukiwania:
#Fotowoltaika Kielce
odnawialne źródła energii kielce

Odnawialne źródła energii w Kielcach

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii do produkcji prądu i ciepłej wody. Ochrona naszej planety i oszczędność to jedno, a perfekcyjny montaż i terminowe wykonanie to drugi powód, dla którego warto skorzystać z naszej oferty!

Sprzedaż hurtowa i detaliczna oraz montaż instalacji wykorzystujących OZE